درباره ما

مجموعه اي از سليقه و سابقه را كنار هم جمع كرده ایم


تشريفات پيوگاني مجموعه اي مدرن، با پشتوانه‌ي سابقه اي بيش از بيست سال مديريت و برگزاري انواع مراسم است. تيم مديريت اصلي پيوگاني شامل پنج نفر از مديران و طراحان متخصص ميباشد كه جمعي از برگزيدگان اين صنف را گرد خود جمع كرده تا بتواند بهتر از هميشه پاسخگوي نيازهاي شما باشد.در تشريفات پيوگاني انجام هر بخش توسط تيم متخصص انجام ميشود و صفر تا صد برگزاري هر مراسم را به عهده ميگيريم. از مشاوره تا اجرا تا مديريت و نظارت بر اجرا تمامي توسط خانواده ي پرجمعيت پيوگاني انجام ميشود. مشاوران تيم پيوگاني شما را در انتخاب مكان برگزاري و نحوه ي برگزاري مراسم ياري ميكنند، تيم معماران داخلي و طراحان نحوه ي طراحي فضا و چيدمان داخلي و ديزاين اكسسوار را متناسب با جشن شما به عهده دارند، طراحان گل به روزترين و ژورنالي ترين تركيب گل و گل آرايي را متناسب با فصل و سليقه ي شخصي شما انجام ميدهند، غذاها داخل آشپزخانه ي صنعتي تخصصي مجموعه پيوگاني طبخ ميشود، شيريني و كيك مراسمتان در كارگاه اختصاصي شيريني پزي مجموعه آماده ميشود، تيم مهمانداران آموزش ديده در هتل هاي پنج ستاره به همراه سرمهماندار خبره به بهترین نحو پذيراي ميهمانان شما هستند و... در نهايت تيم مديريت اصلي پيوگاني، ناظر بر اجرا و كيفيت مراسم شماست.پس ميتوانيد نفس راحتي بكشيد و از میهمان بودن در ميهماني خود لذت ببريد.


امکانات و تجربه ما در خدمت شما استما آشپزخانه ي صنعتي اختصاصي، كارگاه دسر و شيريني پزي و مهماندارهاي مجرب آموزش ديده در هتل هاي پنج ستاره ی خودمان را داریم.

آشپزخانه اختصاصی
کارگاه کیک و شیرینی
مهماندار اختصاصی
لوازم تشریفاتی اختصاصی

تشریفات پیوگانی بهترین میزبان میهمانان شما است


تا کنون بیش از 1000 جشن و سمینار را برگزار کرده ایمتشريفات پيوگاني سال‌هاي زيادي در زمينه ي برگزاري مجالس لوكس فعاليت داشته و می‌تواند تمامی مراحل برگزاري مراسم شما را به عهده گیرد. تشريفات پيوگاني برگزار كننده ي مراسم هاي عروسي، نامزدي، عقد، تولد، سمينارها، افتتاحيه ها و... هم هست. هدف ما حضور شما به عنوان ميهمان در مراسم خودتان است. برگزاری جشن عروسی و بودن در کنار شما در چنین روز خاصی یکی از بزرگترین علاقمندی های ماست. و به خود می بالیم که توانسته ایم حد اکثر تلاشمان را بکنیم تا بیش از 1000 عروس و داماد خوشحال به عنوان دوست در کنارمان داشته باشیم. بیش از 50 کسب وکار متوسط و بزرگ، برگزاری مراسم های مختلفشان را به ما واگذار کرده اند و توانسته ایم پذیرای میهمانانشان باشیم.


Call Now Buttonتماس مستقیم