تشريفات پيوگاني در برگزاري انواع رويدادهاي كاري از جمله سمينار، سالگرد، افتتاحيه، معرفي محصول، شو،... همراه شماست.

همانطور كه مشخص است برگزاري هر يك از اين مراسم ها شرايط و خدمات خاص خود را نياز دارد و نميتوان همه ي رويدادها را مانند هم برگزار كرد. بدين منظور ميتوانيد از مشاوره رايگان تيم تخصصي پيوگاني كمك بگيريد. خدمات كلي كه ميتوانيد در اين زمينه از ما بخواهيد شامل موارد زير است.

غذا


وعده ي غذايي ميتواند يكي از اصلي ترين موارد هر مراسم و ميهماني باشد. تنوع غذا، طعم غذا، سرو غذا، گرم بودن غذا و... همه از موارد مهمي هستند كه بايد به آن دقت كنيد و هرچه تعداد مهمان هايتان بيشتر باشد، اهميت سپردن كار به كاردان بيشتر ميشود. تشريفات پيوگاني سالهاست كه غذاهاي تمامي مراسم ها اعم از كوچك و بزرگ را در آشپزخانه صنعتي و اختصاصي خود تهيه نموده و طي زمان بندي دقيق توسط ميهمانداران مجرب سرو ميكند.


نمونه هایی از غذا ها

پيذيرايي


قطعا پذيرايي هر رويداد كاري بسته به موقعيت مكاني و مناسبت رويداد ميتواند متفاوت باشد و مشاوران پيوگاني شما را در انتخاب اين امر ياري ميكنند. پذيرايي انتخابي شما ميتواند شامل انواع نوشيدني گرم، نوشيدني هاي سرد مانند آبميوه هاي طبيعي فصل، كوكتل آبميوه هاي طبيعي، نوشيدني هاي سنتي، انواع دتاكس واتر،...، انواع شيريني تر و خشك تهيه شده در كارگاه اختصاصي شيريني پزي مجموعه، كوكتيل ميوه هاي متنوع فصل، انواع فينگرفودهاي سرد و گرم و... باشد كه تمامي توسط ميهمانداران سفارتي سرو ميشوند.


نمونه هایی از پذیرایی

گل آرايي


بنا بر انتخاب و سليقه ي شما، بخش هايي از مراسمتان را با گل آرايي ژورنالي زيباتر و به يادماندني تر ميكنيم. تيم طراحان گل پيوگاني با مشورت معماران داخلي مجموعه، بنا بر موقعيت مكاني و نوع مراسم شما، بخش هايي از فضا را گل آرايي نموده تا نشاط و زيبايي را به شما و ميهمانانتان هديه دهند.


نمونه هایی از گل آرايي

شمع آرايي


بنا بر رويداد شما، در موقعيت هاي خاص، شمع آرايي از گزينه هايي ست كه ميتواند فضا را زيبا كرده و انرژي مثبتي به مراسم شما بدهد. براي مثال شمع آرايي در افتتاحيه يا معرفي يك سالن زيبايي ميتواند بسيار كمك كننده باشد، در صورتي كه در برگزاري يك سمينار تخصصي جايگاهي ندارد.


نمونه هایی از شمع آرايي

ميهماندار


مراسم شما به هرگونه اي كه باشد، در صورت وجود پذيرايي نياز به ميهماندار دارد. از افتخارات مجموعه پيوگاني اين است كه با تيم ميهمانداران و سرميهماندار مجرب آموزش ديده در هتل هاي پنج ستاره كشور كار ميكند و از بابت ميزان دقت، نظم و پذيرايي حرف اول را ميزند.


مهماناران ما

دكور و ديزاين


هر رويداد يا مراسمي نحوه ي برگزاري، اجرا و چيدمان خاص خود را طلب ميكند. بدين منظور تيم معماران داخلي پيوگاني هر فضا و هر مناسبتي را به صورت كاملا تخصصي طراحي و دكور ميكنند و در جاي جاي مراسم (با توجه به نوع مراسم) از اكسسوارهاي لازم بهره برده تا فضايي درخور مراسم شما را ايجاد كنند.


نمونه هایی از دکور و دیزاین
Call Now Buttonتماس مستقیم