هر آنچه در برگزاری جشن نیاز هست را فرآهم کرده ایم


جشن عروسی، جشن نامزدی، جشن تولد، سالگرد و ...

باغ و تالار


براي برگزاري هر جشني، اولين مرحله انتخاب مكان برگزاري مراسم است. اين مكان ميتواند تالار، باغ، عمارت و... باشد. تيم ما شما را در بازديد و انتخاب محلي متناسب مناسبت جشن، تعداد مهمانان، سليقه و بودجه ي شما ياري ميكند.


نمونه هایی از باغ و تالار

سفره عقد


همانطور كه مشخص است يكي از اصلي ترين بخش هاي مراسم عروسي، عقد ميباشد و يكي از خدمات ما طراحي و اجراي زيباترين سفره عقد براي به يادماندني ترين لحظات زندگي شماست.


نمونه هایی از سفره عقد

غذا


در هر مراسم، پذيرايي مناسب از مهمانان از دغدغه هاي اصلي ميزبان ميباشد. براي برگزاري هر نوع مراسم شام، غذاهاي انتخابي شما در آشپزخانه ي صنعتي و اختصاصي موسسه پيوگاني به صورت روزانه با بهترين مواد اوليه طبخ شده و به صورت گرم و با ديزاين مخصوص سرو ميشود. سالادبار و ميز دسر و نوشيدني با تنوع بالا همواره همراه غذاها پذيراي شماست.


نمونه هایی از غذا ها

پذيرايي


در مراسم شما با انواع نوشيدني سرد و گرم، انواع شيريني و فينگرفود سرد و گرم پذيراي مهمانانتان هستيم. نوشيني هاي سرد شامل انواع آبميوه و كوكتل آبميوه ي طبيعي فصل، شربت هاي سنتي و دتاكس واتر ميباشد. شيريني هاي انتخابي به صورت روزانه در كارگاه شيريني پزي موسسه پيوگاني تهيه ميشود و فينگر فودهاي سرد و گرم متناسب با سليقه و انتخاب شما توسط ميهمانداران مجرب سرو ميشود.


نمونه هایی ازآیتم های پذیرایی

گل آرايي


حضور گل هاي تازه و طبيعي همواره فضا را شاداب و زيبا ميكند. بدين منظور به روزترين طراحان گل در تيم پيوگاني همواره حضور داشته و گل ها را به صورت ژورنالي و خاص براي زيبايي هرچه بيشتر مراسم شما تركيب ميكنند. رنگ و نوع گل طبق سليقه ي شما تعيين شده و طراحان ما همواره در زمينه ي انتخاب گل مناسب كنارتان هستند.


نمونه هایی از گل آرایی

شمع آرايي


همانطور كه ميدانيد شمع از چهار عنصر اصلي آب، باد، خاك و آتش تشكيل شده است و به همين دليل انرژي مثبت خاصي را به فضا ميبخشد و انرژي هاي منفي و اضطراب را از محيط ميكاهد. بدين منظور در تمامي مراسم ها شمع روشن ميشود. علاوه بر آن نور شمع در مراسم شب فضا را بسيار زيبا كرده و معمولا مهمان ها كنار شمع عكس ميگيرند. به همين جهت تيم طراحي پيوگاني همواره بخشي از فضا را شمع آرايي ميكند تا هم بهترين انرژي را به مراسم ها هديه دهد و هم در جشن ها را زيباتر كند.


نمونه هایی از شمع آرایی

آتش بازي


يكي از مواردي كه ميتواند هر مراسمي را با شكوه تر و زيبا تر كند، استفاده از آتش بازي، يخ خشك و دستگاه كاغذ پاش در لحظات خاص مراسم است. استفاده ي بجا در لحظه ي مناسب و انتخاب ميزان مناسب هر يك از اين موارد هنر تيم برگزاري پيوگاني است كه همواره موجب به وجد آمدن مهمان ها و زيبايي عكس و فيلم مراسم ميشود.


نمونه هایی از آتش بازی

ميهماندار


موسسه ي پيوگاني همواره با مجرب ترين ميهمانداران و سرميهماندار آموزش ديده در هتل هاي پنج ستاره در مراسم شما حضور به عمل مي آورد تا شما خيالتان از بابت ميهمانهايتان راحت بوده و بتوانيد مثل يك مهمان از مراسم خود لذت ببريد و لحظات خاص جشنتان را از دست ندهيد.


میهمانداران ما

فيلم و عكس


حتما ميدانيد كه اصلي ترين موردي كه ميتواند جشن شما را پايدار كند، عكس و فيلم مراسمتان است. تيم تخصصي پيوگاني به شما كمك ميكند تا بهترين استوديو را متناسب با شرايطتان انتخاب كنيد تا همواره با ديدن تصاوير به ياد ما بيفتيد.


نمونه هایی از فیلم برداری همکاران ما از مراسم پیوگانی

موزيك


متناسب با هر جشني، موزيك مناسب ميتواند شور و هيجان و شادي را به كل جمع حاضر هديه دهد. انتخاب نوازنده ي لايو در فضاي باز يا ورودي، مثل پيانو، ويالون و... انتخاب گروه موسيقي زنده همراه با بند كامل و خواننده براي اجرا در مراسم، انتخاب دي جي و... ميتواند مراسمتان را شادتر كند و ما در زمينه ي انتخاب مشاور شما هستيم.


نمونه هایی از تیم موزیک

دكور و ديزاين


تيم تخصصي پيوگاني اين افتخار را دارد كه با حضور معماران داخلي فضاي جشن شما را متناسب با سليقه ي شما ديزاين كند. حضور زيباترين و متنوع ترين اكسسوريزهاي ديزايني به كمك معماران ما به جشن شما زيبايي وصف ناپذيري ميبخشد و تمامي فيلم و عكس هايتان را زيبا ميكند.


نمونه هایی از دکور و دیزاین

كيك


وجود كيك در هر جشني لازم است و تيم ما در كارگاه تخصصي شيريني پزي زيباترين و خوشمزه ترين كيك هاي فوندانت و يا خامه اي را متناسب با سليقه ي شما اجرا ميكند. انواع كيك هاي ژورنالي را ميتوانيد با مشاوره ي ما انتخاب و سفارش دهيد. علاوه بر خودِ كيك، مراسم برش كيك همواره از اهميت بالايي برخوردار است، در اين زمينه تيم پيوگاني سازه هاي برش كيك متنوعي را به شما پيشنهاد ميدهد تا با استفاده از آن به زيبايي و شكوه مراسمتان بيافزاييد


نمونه هایی از کیک
Call Now Buttonتماس مستقیم