برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه
برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه
20 می 2019
عروسی به سبک بوهو
14 فوریه 2020
نمایش همه

سالن تولد در تهران

سالن تولد در تهران

از روان نیوش دیدن کنید

2-min

جشن تولد همیشه مورد علاقه و توجه ما انسان ها بوده و هست. از کوچک و بزرگ همه دوست دارند تولدشان را جشن بگیرند و افرادی که دوست دارند را اطراف خود جمع کنند و با آنها با شادی بپردازند. اگر جشن تولدی در پیش رو‌ دارید و دوست دارید جشن مفصلی بگیرید و یا این که در منزل شخصی خود فضای کافی برای تعداد مهمان های دعوتی تان ندارید، این روزها دیگر نگرانی ای وجود ندارد، چرا که شما می توانید یک سالن تولد در تهران و شهرهای دیگر اجاره کنید.

اگر جشن تولدی در پیش رو‌ دارید و دوست دارید جشن مفصلی بگیرید می توانید یک سالن تولد در تهران و شهرهای دیگر اجاره کنید.

برای برگزاری هر جشن تولد اولین قدم انتخاب مکانی برای برگزاری خواهد بود (چه فضای شخصی و چه سالن یا تالار اجاره ای) که بر اساس آن بتوانید تعداد مهمان ها، تاریخ و وسایل مورد نیاز برای اجرا را مشخص کنید. این که شما ترجیح می دهید در چه فضایی جشن تولد را برگزار کنید کاملا به خود شما بستگی دارد و این که ترجیح می دهید اجاره ی سالن یا تالاری را نقدا برای یک شب بپردازید یا این که ریخت و پاش مهمان ها در یک روز در منزل تان را جمع و جور کنید بستگی به اولویت بندی ذهنی شما دارد، اهمیت این ماجرا در برگزاری جشن تولد کودکان بیشتر خواهد بود چرا که ممکن است ناخواسته موجب شکستن و کثیف شدن وسایل منزل شخصی تان بشوند. اما به هر حال این روزها اجاره ی سالن تولد در تهران برای برگزاری جشن ها امری ممکن بوده و اخیرا رواج یافته است.

برگزاری جشن تولد در سالن

اگر تصمیم نهایی شما از این قرار شد که سالن تولد در تهران اجاره کنید، در مرحله ی بعد باید تصمیم بگیرید که چه سالنی را با چه شرایطی اجاره کنید و اما قبل از این بهتر است که تصمیم بگیرید برگزاری و اجرای مراسم جشن تولد را به عهده ی چه کسی قرار است بگذارید.

شما همیشه می توانید خودتان میزبان مهمان های دعوتی تان باشید و تمامی بخش های جشن را خودتان به عهده بگیرید. از دکور کردن سالن تولد و سفارش و حمل و نقل میز و صندلی تا سفارش کیک و آشپزی و پذیرایی از مهمان ها، همه و همه مواردی است که شما خودتان نیز می توانید انجام دهید و از نظر قیمتی و مدیریت هزینه ها ممکن است این حالت برای شما به صرفه باشد اما به هر حال زحمت های زیادی برای شما خواهد داشت، برنامه ریزی تمام موارد، خرید کردن یا اجاره ی برخی از وسایل و مواردی از این قبیل وجود دارد که شما خودتان باید آن ها را انجام دهید. پس بهتر است از قبل به تمامی موارد فکر کنید و سپس تصمیم به برگزاری مراسم توسط خودتان و اطرافیان تان بگیرید.

سالن تولد در تهران

اما اگر بخواهید خودتان آسوده خاطر در جشن تولد حضور پیدا کنید و یا این که جشن تولد مفصل تری بگیرید، بهتر است تمامی کارها را به افراد دیگر تفویض کنید. پیشنهاد ما به شما این است که با کمک یک مجموعه تشریفات تولد، جشن خود را برگزار کنید. به این معنی که به دنبال یک مجموعه تشریفاتی خوش سابقه و با تجربه بگردید و سپس تمامی کارها را از صفر تا صد به آنها بسپارید و‌روز جشن خودتان مثل سایر مهمان ها، بدون کار اضافه ای، حاضر شده و وارد جشن شوید و لذت ببرید. به این صورت خاطره ی فراموش نشدنی از جشن تولد برایتان به یادگار خواهد ماند.

برای مشاوره و اجرای جشن تولد توسط تشریفات پیوگانی با ما تماس بگیرید.

در این خصوص می توانید مقاله های برگزاری جشن تولد کودک را مطالعه کنید.

اجاره سالن تولد

اگر برای برگزاری جشن تولد تان تصمیم گرفتید از کمک یه تشریفات مجالس کمک بگیرید، می توانید بخش گشتن و اجاره ی سالن تولد در تهران را نیز بر عهده ی مجموعه تشریفات تولد بگذارید و با توجه به مشاوره و راهنمایی آنها و همراه با آنها حضوری بروید و سالن تولد در تهران را از نزدیک ببینید تا اگر مورد تایید تان بود آن را سریع تر رزرو‌ کنید. یادتان باشد از زمانی که تصمیم قطعی خود را برای تاریخ برگزاری جشن تولد و اجاره سالن تولد در تهران گرفتید، بهتر است  هرچه زود تر سالن تولد را رزرو‌ کنید تا خیالتان راحت شود که در آن روز مورد نظر شما سالن را کسی دیگر زودتر از شما اجاره نکند.

برای مشاوره در خصوص اجاره سالن تولد در تهران با ما تماس بگیرید.

در غیر این صورت بهتر است خودتان هر چه سریع تر گشتن برای انتخاب سالن تولد در تهران را آغاز کنید. همانطور که می دانید تهران شهر بزرگی است و ممکن است برای انتخاب سالن کمی سر در گم شوید. انتخاب های شما در عین حال که می تواند زیاد باشد، بسیار سخت خواهد بود. این که از بین سالن های عمومی، سالن اجتماعات برج های مسکونی، تالارها و… بتوانید جایی با شرایط مورد نظرتان پیدا کنید و به فردی که سالن را به شما برای یک شب اجاره می دهد و از قبل از مراسم بابت رزرو سالن از شما هزینه ای دریافت می کند اعتماد کنید، کاری زمان بر و کی دشوار خواهد بود. بنابراین باید هرچه زودتر دست به کار شوید.

مقاله ی تشریفات مجالس در منزل را بخوانید.

همچنین می توانید مقاله ی جشن تولد در خانه را مطالعه کنید.

سالن تولد در تهران

قیمت سالن تولد در تهران

سالن تولد در تهران با شرایط و قیمت های مختلفی وجود دارد. عواملی هستند که روی قیمت اجاره سالن تولد در تهران تاثیر گذار خواهند بود، با شناخت کلی این عوامل می توانید انتخاب درستی در اجاره سالن تولد در تهران داشته باشید.

  • ابتدا باید بدانید بسته به این که یک سالن تولد در کدام منطقه از تهران واقع شده است، قیمت اجاره ی آن می تواند متفاوت باشد.
  • این که سالن تولد در تهران که شما انتخاب می کنید نوساز باشد یا قدیمی نیز بر عامل قیمت سالن تولد تاثیر مستقیم دارد.
  • شرایط و امکانات هر تالار یا سالن تولد می تواند روی قیمت اجاره ی آن تاثیر داشته باشد. به عنوان مثال سالنی با سقف بلند و نور پردازی مناسب قیمت بیشتری برای اجاره ی یک شب خود از شما می گیرد تا یک سالن در زیرزمین یک ساختمان، یا مثلا سالنی که خودش مجهز به میز و صندلی و وسایل مورد نیاز دیگر است، قیمت بیشتری دارد تا اجاره ی یک سالن خالی بدون هیچ گونه وسیله ای، و یا سالن تولدی که فضای کافی برای رقص و گروه موسیقی در نظر گرفته است می تواند قیمت بالاتری برای اجاره ی یک شب سالن از شما طلب کند.
  • همچنین میزان لوکس و مجلل بودن سالن بر قیمت اجاره سالن تولد در تهران تاثیر خواهد داشت. این موضوع نیز به این خاطر است که قیمت تمام شده ی سالن مجهز برای مالک بیشتر بوده و به همین دلیل متناسب با آن قیمت اجاره را در نظر می گیرد.
  • تاریخ و روز جشن تولد شما در هفته نیز بر قیمت اجاره سالن تولد در تهران تاثیر خواهد داشت. قطعا در روزهای شلوغ تعطیلات و عید و آخر هفته که سالن مخاطبان بیشتری برای اجاره دارد، قیمت آن بالاتر از یک روز عادی وسط هفته خواهد بود.

پس باید بدانید که عوامل مختلفی در قیمت اجاره سالن تولد در تهران موثر هستند که با در نظر گرفتن آن ها می توانید انتخاب مناسبی با توجه به شرایط شخصی تان داشته باشید. در رابطه با انتخاب فضای مناسب، اگر قرار است تشریفات تولد کارهای برگزاری جشن شما را انجام دهد، حتما با تیم مشاور آنها مشورت کنید تا انتخاب خوبی را با خیال آسوده داشته باشید.

جهت مشاوره و اجرای جشن در سالن تولد در تهران با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس مستقیم