تشریفات عروسی در استانبول
تشریفات عروسی در استانبول
04 می 2019
برگزاری جشن تولد کودک
برگزاری جشن تولد کودک
19 می 2019
نمایش همه

تشریفات مجالس در منزل

تشریفات مجالس در منزل

از روان نیوش دیدن کنید

2-min

تشریفات مجالس همان طور که از اسمش پیدا است یک تیم حرفه ای تخصصی در زمینه ی انواع مراسم است. از برنامه ریزی و طراحی دکور گرفته، تا تهیه ی غذا و پذیرایی از مهمان ها، همه و همه از خدمات تیم تشریفات مجالس محسوب می شوند.
شما برای برگزاری هر جشن و مراسم نیاز به یک فضایی با گنجایش مناسب برای مهمان هایتان دارید. اینکه فضایی را برای اجرای مراسم تان اجاره می کنید یا از فضای شخصی خود استفاده می کنید کاملا به انتخاب شما بستگی دارد. نکته ی اصلی این است که فضای انتخابی شما به خوبی تعداد مهمان های دعوتی تان را جا دهد و امکانات لازم برای برگزاری یک جشن خوب را داشته باشد.
اگر تصمیم گرفتید فضای شخصی یا منزل خود را برای این منظور استفاده کنید، برای اجرایی کردن مراسم می توانید روی کمک تیم تشریفات مجالس در منزل حساب باز کنید. بدین معنی که شما یک تشریفات مجالس در منزل مناسب را پیدا می کنید و پس از تماس با آنها در رابطه با شرایط و امکان برگزاری جشن در منزل شخصی تان مشورت می کنید و بعد از آن می توانید از صفر تا صد کارهای مهمانی را به تیم تشریفات مجالس در منزل بسپارید و خودتان مثل بقیه مهمان ها، فقط از جشن لذت ببرید، در واقع شما مهمان جشن خود هستید اما به میزبانی تیم تشریفات مجالس در منزل و چه چیزی بهتر از این؟!

برای مشاوره در خصوص برگزاری مراسم در منزل می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات تشریفات مجالس در منزل

بازدید از فضا

اولین کاری که هر تیم تشریفات مجالس در منزل حرفه ای انجام می دهد بازدید از فضای شخصی و یا منزل شما برای امکان سنجی برگزاری جشن شما به صورت مناسب است. در این مرحله تیم تشریفات مجالس در منزل شما را در طراحی و تصمیم گیری برای مراسمتان یاری می کند تا بتوانید تصمیم نهایی را در مورد مراسمتان بگیرید.

وعده غذایی، صبحانه، نهار، شام

احتمالا شما برای برگزاری هر جشن و مراسمی تصمیم دارید یک وعده غذایی را برای مهمان هایتان تدارک ببینید. تهیه، تدارک و سرو مناسب وعده غذایی از اصلی ترین کارهای تیم تشریفات مجالس در منزل است. این که شما تصمیم بگیرید برای کدام وعده غذایی مهمانانتان را دعوت کنید، چند نوع غذا و چه نوع غذایی برای آنها سرو کنید، به عهده ی خودتان است، هر چه که تصمیم شما باشد، تیم تشریفات مجالس در منزل طبق خواسته ی شما عمل می کند. توجه کنید که تیم تشریفات مجالس در منزل که انتخاب میکنید اگر حرفه ای و با تجربه باشد، به صورت کاملا اختصاصی صاحب آشپزخانه صنعتی خواهد بود و این به آن معنا است که دست آنها برای طبخ انواع غذا طبق سلیقه ی شخصی شما باز است. البته که به یاد داشته باشید همواره از مشاوره و راهنمایی تشریفاتتان استفاده کنید، به هر حال تجربه آنها در این زمینه بیشتر از شما است.

برای اطلاع از منوهای شریفات پیوگانی با ما تماس بگیرید.

پذیرایی از مهمان ها در منزل

علاوه بر وعده غذایی اصلی، پذیرایی از مهمان ها از اهمیت ویژه ای در هر مراسمی برخوردار است و عموما میزبانان ایرانی به علت رسم دیرین مهمان نوازی و تعارف در فرهنگ مان، حساسیت بیشتری روی موضوع پذیرایی دارند. برای پذیرایی باید دو نکته را در نظر بگیرید. اول مواردی که با آن از مهمان هایتان پذیرایی می کنید و دوم نحوه ی پذیرایی از مهمان ها.

  • موارد پذیرایی:

شما می توانید از ساده ترین پذیرایی به صورت میوه و شیرینی و نوشیدنی سرد و گرم را در نظر بگیرید تا موارد کمی لوکس تر مانند فینگر فود و یا حتی بارهای مختلف مانند بار سبزیجات، بار پنیر، بار نوتلا، بار کندی و شکلات، بار سوشی و هر آنچه که فکرش را بکنید.

انتخاب هر یک از این موارد به سلیقه ی شما و بودجه ی انتخابی تان بستگی دارد، اما اجرای آن را می توانید با خیال آسوده به تیم اجرایی تشریفات مجالس در منزل بسپارید.

  • نحوه ی پذیرایی:

عموما دو سبک برای پذیرایی از مهمان ها وجود دارد. حالت اول سرو و پذیرایی توسط مهمان دار از مهمان ها است که مسلما رسمی تر و شیک تر است و احترام بیشتری به مهمان ها گذاشته می شود. اگر مهمانی شما رسمی است و کمی با مهمان های که دعوت می کنید تعارف یا رودربایستی دارید و یا این که مهمان های شما افراد مسن و بزرگ تر هل هستند، این شیوه ی پذیرایی مناسب تر خواهد بود.

پس بهتر است از تیم  تشریفات مجالس در منزل بخواهید تا به تعداد لازم مهماندار مجرب برای شما بفرستند تا خیالتان از بابت پذیرایی و خدمات به مهمان هایتان در حین مراسم راحت باشد. عموما اگر تعداد مهمان های شما زیاد باشند حضور سر مهماندار برای مدیریت جشن بسیار کمک کننده خواهد بود.

و حالت دوم این است که پذیرایی را به عهده ی خود مهمان ها بگذارید. به اصطلاح به حالت سلف سرویس از مهمان ها پذیرایی کنید.

این حالت برای زمانی است که مهمانی یا جشن شما خودمانی تر و صمیمانه تر است، مهمان ها جوان تر ها، دوستان و یا کودکان هستند. در این حالت شما می توانید از تیم اجرایی تشریفات مجالس در منزل بخواهید که فقط انواع پذیرایی مورد انتخاب شما را تدارک ببینند و به صورت تزئین شده و زیبایی چیدمان کنند تا مهمان ها خودشان از خودشان پذیرایی کنند.

در این زمینه می توانید مقاله ی تشریفات مجالس را مطالعه کنید.

تشریفات مجالس در منزل

کیک مراسم

بنا بر نوع مراسم شما، در صورت نیاز به کیک مراسم، می توانید طراحی و تدارک کیک را به تیم تشریفات مجالس در منزل بسپارید و خودتان درگیر جزئیات نشوید. اگر تشریفات مجالس در منزل که انتخاب میکنید حرفه ای باشد خودش به صورت اختصاصی کارگاه کیک و شیرینی پزی دارد و از این نظر خیال شما را راحت می کند.

ظروف تشریفات مجالس در منزل

احتمالا شما برای برگزاری مراسم در منزل شخصی تان به تعداد کافی لوازمی مانند ظروف مورد نیاز جشن، میز و صندلی، نورپردازی، لوازم دکوری و… ندارید. از این بابت اصلا نگران نباشید، شما می توانید از امکانات انبار تیم تشریفات مجالس در منزل که انتخاب می کنید استفاده کنید. تیم مشاوره ی تشریفات مجالس در منزل به شما کمک می کند تا بر اساس نوع مراسم، سبک دلخواه شما، تعداد مهمان های دعوتی شما و سایر شرایط موجود، نوع ظروف و سایر لوازم مورد نیاز جشن را به شما پیشنهاد دهند تا از بین آنها انتخاب کنید. از این نظر زیبایی جشن شما در منزل شخصی تان هیچ فرقی با مراسمی که در سالن های عمومی می گیرید نخواهد داشت.

گل آرایی

از خدمات دیگری که تیم تشریفات مجالس در منزل ارائه می دهد و هر جشنی را زیبا می کند، وجود گل های طبیعی با چیدمانی زیبا است. حضور گل و گیاهان تازه علاوه بر زیبایی بصری که برای خودتان، مهمان هایتان و عکس و فیلم هایتان ایجاد می کند، موجب شادابی و سر زندگی بیشتر شما و جشن تان می شود و بوی خوش گل ها مراسم تان را معطر می کند. بنابراین از خدماتی که می توانید از تیم طراح و اجرایی تشریفات مجالس در منزل توقع داشته باشید، گل آرایی مجلس با توجه به سلیقه و درخواست شخصی شما است.

شمع آرایی

از دیگر موارد تزئینی در جشن ها و مراسم ها (البته با توجه به نوع مراسم) شمع آرایی مراسم است. خصوصا اگر مراسم شما در شب برگزار می شود و مناسبت برگزاری آن احساسی است، مانند نامزدی، بله برون، عروسی، سالگرد آشنایی یا ازدواج، تولد و… چرا که نور شمع فضای جشن شما را احساسی تر میکند. شمع از ترکیب چهار عنصر اصلی طبیعت تشکیل شده و به همین دلیل انرژی زیادی به فضا القا میکند. روشن شدن تعداد زیادی شمع به صورت دیزاین شده فضای جذابی برای مراسم شما ایجاد می کند، به این منظور می توانید از تیم تشریفات مجالس در منزل که انتخاب می کنید بخواهید تا شمع آزایی مراسم شما را انجام دهند.

فقط به خاطر داشته باشید در مراسم هایی که تعداد کودکان دعوتی زیاد است، استفاده از شمع آرایی ایده مناسبی نیست، در حالت اول، کودکان همه شمع ها را فوت می کنند و در بدترین حالت ممکن است به خودشان یا دیگران آسیب بزنند.

تشریفات مجالس در منزل

اگر به دنبال برگزاری مراسم عروسی هستید مقاله ی بهترین تشریفات عروسی در تهران را مطالعه کنید.

بادکنک آرایی و تم تولد

اگر مراسم شما جشن تولد است می توانید انواع بادکنک آرایی وتم تولد را به تیم طراح تشریفات مجالس در منزل سفارش دهید. البته بادکنک آرایی می تواند برای مراسم های دیگر نیز استفاده شود و این موضوع به سلیقه ی شما و مشاوره ی تیم تشریفات مجالس در منزل که انتخاب می کنید بستگی دارد.

در این زمینه می توانید مقاله های جشن تولد در خانه و برگزاری جشن تولد کودک را مطالعه کنید.

نورپردازی مراسم

در برگزاری مراسم در فضای شخصی و‌ منزلتان احتمال دارد که نیاز به نورپردازی متناسب با جشن داشته باشید، در این حالت می توانید طراحی و اجرای نورپردازی حرفه ای را به تیم اجرایی تشریفات مجالس در منزل بسپارید.

تشریفات مجالس در منزل

گروه موسیقی یا دی جی

با توجه به نوع مراسمی که در صدد برگزاری آن هستید احتمالا نیاز به سیستم صوتی برای پخش موسیقی و یا در حالت بهتر نیاز به دی جی و یا گروه موسیقی خواهید داشت. یادتان باشد در این خصوص حتما با تیم مشاور تشریفات مجالس در منزل صحبت کنید تا آنها با توجه به شناخت و تجربه ی خود، شما را در انتخاب نوع موسیقی راهنمایی کنند.

گروه فیلم برداری و عکس برداری

اگر دوست دارید از مراسمتان عکس و فیلم های مناسب تری نسبت به گوشی های همراه به صورت یادگاری داشته باشید می توانید از یک گروه فیلم برداری و عکس برداری استفاده کنید. در این صورت برای انتخاب استودیو ی مناسب با بودجه و سلیقه ی تان بهتر از از راهنمایی های تیم تشریفات مجالس در منزل استفاده کنید.

برای اطلاع از شرایط برگزاری و قیمت تشریفات پیوگانی با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس مستقیم