قيمت تشريفات عروسی
قيمت تشريفات عروسی
29 مارس 2019
كارهای قبل عروسی
كارهای قبل عروسی
26 آوریل 2019
نمایش همه

تشريفات مجالس

تشریفات مجالس

از روان نیوش دیدن کنید

2-min

تشريفات مجالس همانطور كه از اسمش پيداست موسسه اي است خدماتي كه شما را در برگزاري انواع مجالس شامل جشن ها، رويدادها، افتتاحيه ها و ساير مراسم ياري ميكند.

در گذشته ميزبان ها براي برگزاري جشن ها و مراسم خود، همه با هم متحد ميشدند و هر كس گوشه اي از كار را ميگرفت تا جشن برپا شود. به عنوان مثال براي برگزاري عروسي، يك نفر دنبال تالار ميگشت و ديگري به دنبال سفارش و خريد ميوه، كسي دنبال شيريني و كيك بود و ديگري دنبال سيستم صوتي،… تا روز جشن همه ي اطرافيان در تكاپو بودند و خسته! اما اين روزها با تخصصي تر شدن همه ي بخش هاي زندگي و امكان راحتي بيشتر، افراد ترجيح ميدهند تا برگزاري مراسم خود را به كاردان اين كار يعني تشريفات مجالس بسپارند، نا گفته نماند كه خدمات جديدتر و لوكس تر توسط تشريفات مجالس توجه همه افراد را به خود جلب كرده است به طوري كه هيچ كسي نمي تواند به طور شخصي از اجراي مراسم با اين سطح بر بيايد.

به مقاله قیمت تشريفات عروسي تهران مراجعه كنيد.

حوضه فعاليت تشريفات مجالس

تشريفات مجالس در جهت برگزاري انواع مراسم به ميزبان ها كمك ميكند. اين مراسم شامل عروسي، عقد، نامزدي، حنابندان، سالگرد، جشن تولد، جشن اسم گذاري نوزاد و هر جشن ديگري که فکرش را میکنید ميشود. همچنين برگزاري رويدادهاي كاري از قبيل افتتاحيه، جشنواره، كنفرانس، معرفي محصول جديد، يادبود و… در حوضه ي فعاليت تشريفات مجالس است. هرچه يك موسسه ي تشريفات مجالس قوي تر و توانمندتر باشد، ميتواند خدمات بيشتر و بهتري را به تعداد مهمان هاي بيشتري ارائه دهد. خدماتی که میتوانید از یک مجموعه ی تشریفات مجالس انتظار داشته باشید شامل فراهم کردن مکانی برای برگزاری مراسم، برنامه ریزی دقیق برای مراسم، تهیه ی وعده ی غذایی، پذیرایی از مهمان ها توسط مهمانداران خانم و آقا و با نظارت سرمهمانداران، گل آرایی مراسم، تهیه ی کیک مراسم، برگزاری مراسم برش کیک، دکور و دیزاین کل فضا متناسب با نوع مراسم، تهیه میز و صندلی و ظروف مورد نیازو مواردی از این قبیل.

براي مشاوره در مورد برگزاري هر جشن و رويداد ميتوانيد با ما تماس بگيريد.

تشريفات مجالس

نحوه كار تشريفات مجالس

از زماني كه شما تصميم به برگزاري مراسمي ميگيريد، ميتوانيد با دفتر تشريفات مجالس تماس بگيريد تا از قدم هاي اول در مورد برنامه ريزي و نحوه اجرا شما را راهنمايي كنند. كافي است شما نوع مراسم، تعداد مهمان ها و تاريخ مراسم را به تشريفات مجالس خود اعلام كنيد تا تيم تشريفات اطلاعات كافي را در اختيار شما قرار دهند. ابتدا به شما كمك مي كنند تا مكان مناسب براي مراسم خود را انتخاب و رزرو كنيد (البته شما ميتوانيد از ملك شخصي خود نيز استفاده كنيد). سپس با توجه به نوع درخواست شما منوي پذيرايي، غذا و خدمات ديگر در اختيار شما قرار ميگيرد و ميتوانيد با كمك تيم مشاوران منوي خود را تغيير دهيد تا نهايتا به جمع بندي كامل برسيد. سپس خدمات جانبي ديگري كه نياز داريد را مطرح ميكنيد تا امكان اجراي آن را برايتان فراهم كنند.

اهميت انتخاب تشريفات مجالس

در مورد تشريفات مجالس دقت كنيد كه هرچه با تشريفات قوي تري سر و كار داشته باشيد براي شما بهتر است، چرا كه به غير از اجراي بهتر، شما ميتوانيد از امكانات بيشتر تشريفات با قيمت مناسب تري استفاده كنيد. به عنوان مثال اگر مجموعه تشريفات مجالس انتخابي شما آشپزخانه صنعتي اختصاصي خود را نداشته باشد، مجبور است غذاي شما را به رستوران و يا كيترينگ ديگري سفارش دهد، در بهترين حالت اگر غذا طمع خوبي داشته باشد و گرم به مراسم برسد، هزينه ي آن براي شما دو برابر حالت عادي محاسبه ميشود! همين امر در مورد خدمات ديگري مثل هزينه ي مهماندار، هزينه ي گل آرايي، هزينه ي ظروف، هزينه ي لوازم دكوري و… صادق است. پس به نفع شما است كه با مجموعه اي قرارداد ببنديد كه بيشترين اعتبار و امكانات را به صورت اختصاصي در اختيار دارد.

تشريفات مجالس

تيم تشريفات مجالس

تشريفات مجالس موسسه اي است چند وجهي كه چندين صنف مختلف را به خوبي كنار هم ميچيند. از تيم مديران و طراحان گرفته، تا آشپزخانه صنعتي. براي آشنايي بيشتر شما بخش هاي مختلفي از یک تيم کامل تشريفات مجالس را عنوان ميكنيم:

 • مديران و موسسان
 • مشاوران و عوامل دفتر
 • تيم طراحان دكور داخلي
 • آشپزخانه صنعتي
 • كارگاه كيك و شيريني و دسر
 • تيم حرفه اي گل آرايي
 • مديران اجرايي
 • عوامل اجرايي
 • تيم كاملي از مهمانداران و سر مهمانداران
 • تيم اجرايي مراسمي مثل آتش بازي و مه سرد
 • گروه موسيقي كامل
 • گروه عكاسي و فيلم برداري

البته همه ي تشريفات مجالس ها تمامي اين امكانات را ندارند، همانطور كه پيش تر از اين عنوان شد، هرچه يك تيم تشريفات قوي تر باشد، امكان اجراي تمامي اين خدمات را به طور اختصاصي براي شما دارد و هرچه يك مجموعه ي خدماتي كمتر وابسته به بيرون از خود باشد، هزينه هاي براي مشتري به صرفه تر خواهند بود چرا كه به طور مستقيم و بدون واسطه خدمات به مشتري ميرسد. و خوب است این نکته را نیز در نظر بگیرید که وقتی اعضای یک تیم تشریفات مجالس ثابت و اختصاصی باشند، شما میتوانید همیشه کیفیت ثابتی از مراسم را با آنها تجربه کنید. به عنوان مثال اگر شما دو سال گذشته در عروسی یکی از دوستانتان با تیم تشریفات آشنا شده باشید و از نظر کیفی کار آنها را پسندیده باشد، تنها در صورتی دوسال بعد برای مراسم خودتان میتوانید به آنها اعتماد کامل داشته باشید که بدانید اعضای تیم آنها ثابت و اختصاصا برای خودشان است. البته این امر در مورد نحوه ی دیزاین باید متفاوت باشد، به این معنی که بعد از دو سال شما باید به روز شدن و جدیدتر بودن دیزاین مراسم را در آن تشریفات بسنجید که این موضوع به خلاقیت تیم طراحی تشریفات بستگی دارد و اگر تشریفات مجالس به صورت اختصاصی و تخصصی تیم معماران طراح داخلی داشته باشد، این تنوع را سالانه اجرا خواهد کرد.

مقاله ی بهترین تشریفات عروسی در تهران را مطالعه کنید.

برای اطلاع از شرایط و امکانات تشریفات پیوگانی با ما تماس بگیرید.

نحوه ی اعتماد به تشریفات مجالس

هر میزبانی دوست دارد که با بهترین حالت ممکن مراسم خود را برگزار کند و از میهمانان خود پذیرایی کند، اما همانطور که میدانید اهمیت این مسئله در مراسمی مانند عروسی که فقط یک شب از شب های زندگی هر عروس و دامادی است، و قابل برگشت هم نیست، دوچندان میشود. بنابراین انتخاب تشریفات مجالس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و از آنجایی که امروزه نسبت به گذشته تعداد موسسات تشریفاتی زیاد شده است، انتخاب برای افراد بسیار دشوار است. قطعا هر فرد یا سازمانی از کار خودش تعرف میکند و شما را ترغیب میکند تا با او همگام شوید. اما واقعا راه صحیح امتحان صداقت یک مجموعه ی تشریفات مجالس چیست؟ از مهم ترین پیشنهادهای ما به شما این است که برای مطمئن شدن و اعتماد کردن به تیم تشریفات مجالس، حتما در یک یا چند مراسم آنها به صورت تست حضور پیدا کنید. قطعا تشریفاتی که به شما این اجازه را میدهد، از کار خودش مطمئن است. بنابراین بهترین را این است که خودتان حضوری در جشن شرکت کنید و همه ی موارد را بسنجید، کیفیت غذاها، نوع پذیرایی، نحوه ی مدیریت مراسم، برخورد پرسنل، زیبایی دکور مراسم (البته هر جشنی با توجه به سلیقه ی میزبان طراحی میشود) و… این بهترین راهی است که میتوانید از نحوه ی برگزاری جشن خود خیالتان راحت شود.

برای شرکت در مراسم تست عروسی تشریفات پیوگانی با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس مستقیم